HERYAŞTAN.COM DA kaliteden ödün vermeden faydalı içerikler ve resimler yayınlayacağız. Hertyastan.com da yeni kategoriler hızla devam ediyor. Bunların en önemlilerindn biri meslek kategorileri ve tanımları idi.demografik özellikler heryastan.com da.

Yumusak olma ezilirsin, sert olma kirilirsin.(Victor Hugo)

 


1
34
2178
12

 

İdari işler Müdürü,-kimdir nedir hayatı nasıl nezaman Heryastan.com

İdari işler Müdürü,


Tarih: 06.04.2009 >5194 kez okundu
İşletme müdürü, çalıştığı işletmenin en büyük amiri tarafından öngörülen sonuçları elde etmek amacıyla, o işletmede organizasyonu ve iş düzenini gerçekleştirmekle yükümlüdür.

 
İşletme müdürü, çalıştığı işletmenin en büyük amiri tarafından öngörülen sonuçları elde etmek amacıyla, o işletmede organizasyonu ve iş düzenini gerçekleştirmekle yükümlüdür.Yüksek kadrolu bir eleman olan idari işler müdürü, bir müessesenin başı olan ve kendi adına hareket edebilen genel müdür değildir. idari işler müdürünün görevi müesseseye göre değişebilir. ama o, daima geniş kadrolu bir kuruluşta çalışır. idari işler müdürünün çalışma alanı, imalat atelyelerinden muhasebe bürolarına, alım-satım servislerinden araştırma servislerine kadar yayılır. Onun başlıca görevleri: işle ilgili bilgileri toplamak, çalışma programlarını hazırlamak, elde edilecek sonuçları tayin etmek, bu sonuçlara ulaşmak için gerekli araçları sağlamak ve verdiği talimatın uygulanışını kontrol etmektir.İdari işler müdürünün yüksek seviyede hukuk bilgisine sahip bulunması ve işletme yönetimi konusunda özel bir hazırlık dönemi geçirmesi zorunludur.
 
Etiketler:


Yorumlar

Bu makale için hiç yorum yazılmamış! Yazmak için aşağıdaki formu doldurun...
Yorumunuzu ekleyin...  
Adınız Soyadınız:
Bu makale hakkındaki yorumunuz:

Güvenlik

Bir seonom bilişim sitesidir. Kodlama : Aybulut Portal yapısı Kültür ve Sanat Kültür ve Sanat sitemap